Reklama


Wrócą dawne czasy i tradycja w Sidzinie

16/08/2022 13:27

Od godziny 14 do 19 w niedzielę 21. sierpnia na terenie skansenu w Sidzinie odbędzie się kolejna edycja imprezy "Między dawnymi a nowymi czasy".

"Między dawnymi, a nowymi czasy" to cykliczna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Tradycja i Natura w Bystrej Sidzinie oraz Skansen w Sidzinie - Muzeum Kultury Ludowej. Jej kolejna edycja będzie miała miejsce w najbliższą niedzielę.

Impreza będzie okazją do swoistej podróży w czasie, w trakcie której będzie można zapoznać się z rękodziełem artystycznym i ludowym, odbyć warsztaty z twórcami ludowymi, ale też i skosztować regionalnych potraw czy pobawić się w rytmach muzyki biesiadnej.

W niedzielne popołudnie będzie można zwiedzić wystawę fotograficzną "Przemysł i rzemiosło ludowe na terenie Pogórza i Łemkoszczyzny".

Reklama

Zapraszamy w imieniu organizatorów w niedzielę do skansenu w Sidzinie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama