O tej akcji media ogólnopolskie milczą. Tymczasem poważną akcję przeprowadzili w sobotnie przedpołudnie członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Juszczyn Polan, ratując z opresji nie byle kogo, bo świętego Mikołaja i jego renifery!
Z uwagi na RODO i inne obostrzenia szczegóły działań są objęte tajemnicą. Strażacy z Juszczyńskich Polan zdradzają, że święty Mikołaj i renifer popadli w rejonie ich remizy w tarapaty. Na ratunek zjawili się najmłodsi ochotnicy. W grupach musieli zmierzyć się z serią zagadek i niespodzianek, aby w końcu odnaleźć i uratować Mikołaja i jego renifera. Łatwo nie było za sprawą niesfornego diabła, który płatał mniejsze i większe figle.
Najważniejsze, że udało się uratować Świąteczną Ekipę i prezenty szczęśliwie dotarły do rąk dzielnych, najmłodszych ochotników. Prócz świątecznych upominków młodzi ratownicy zostali odznaczeni złotymi medalami oraz dyplomami. Podsumowaniem wszystkich zmagań było wspólne świętowanie przy ognisku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze