Stanisław Lichosyt, wybrany przez mieszkańców Suchej Beskidzkiej na kolejną kadencję na stanowisko burmistrza zaznacza, że jest dumny z tego, że nadal może dla nich pracować.
Nie będzie drugiej tury wyborów burmistrza w Suchej Beskidzkiej. Z poparciem wynoszącym ponad 56 procent po raz kolejny na stanowisko sternika miasta został wybrany Stanisław Lichosyt. Głosowało na niego 2383 mieszkańców, którzy postanowili wziąć udział w wyborach samorządowych. Na jego kontrkandydata, Jacka Stopę, głos oddało 1894 wyborców.
- Jestem dumny z tego, że w dalszym ciągu mogę pracować dla mieszkańców Suchej Beskidzkiej, którzy potrafią docenić wysiłek, zaangażowanie oraz efekty kilkunastoletniej mojej działalności – komentuje wynik wyborów Stanisław Lichosyt. - Po raz kolejny zwyciężył rozsądek co daje gwarancję dalszego, dynamicznego rozwoju Suchej Beskidzkiej.
W miejskiej radzie zasiądą:
Z KWW Samorządni: Leśniak Adam, Krzeszowiak Krystian, Skrzypek Krzysztof, Wróbel Piotr, Siwiec Jan, Kuś Maria, Kulka Małgorzata, Ćwiękała Bogusław, Hudziak Bogusława, Siwiec Janusz.
Z KWW Suska Wspólnota Samorządowa: Lenart Maria, Pochopień Tadeusz, Dędys Aneta, Szczotka Anna, Ziemianek Andrzej.
Wynika z tego, iż zwycięstwo odniósł Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni wprowadzając do Rady Miejskiej 10 radnych na 15 mandatów.
- Niezwykle ważnym jest, że również po raz kolejny mieszkańcy obdarzyli zaufaniem kandydatów z mojego komitetu wyborczego „Samorządni” , z którego mamy zdecydowaną większość radnych, doświadczonych samorządowców i dzięki temu już dzisiaj wiem, że współpraca pomiędzy burmistrzem, a Radą Miasta w kolejnej kadencji będzie układać się bardzo dobrze – zaznacza burmistrz Lichosyt. - Zamiast uprawiania polityki , czy też tarć między sobą, będziemy mogli skupiać się wokół najważniejszych spraw miasta i realizować program z którym szliśmy do wyborów.
Za pośrednictwem portalu sucha24.pl Stanisław Lichosyt dziękuje wyborcom.
- Jesteśmy Waszymi dłużnikami i bez tracenia czasu na rozpamiętywanie wyborów, zabieramy się do dalszej pracy traktując dobro naszego pięknego miasta jako cel najważniejszy – mówi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze