Przez kilkadziesiąt minut na drodze wojewódzkiej w Białce panowały utrudnienia w ruchu. Jeden pas zajmowały wozy strażackie, które brały udział w gaszeniu pożaru budynku mieszkalnego.
Pożar wybuch na poddaszu około 18.35. Do akcji ruszyli strażacy z Białki, Juszczyna, Makowa oraz Suchej. Żywioł dość szybko udało się okiełznać i straty nie powinny być duże. Ogień na pewno zniszczył 10 mkw. dachu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze