23 czerwca odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania „Podbabiogórze”. Podczas obrad członkowie stowarzyszenia udzielili Zarządowi absolutorium, wyrażając tym samym pozytywną ocenę jego działalności i realizacji powierzonych obowiązków.
To dla nas nie tylko potwierdzenie prawidłowej realizacji powierzonych obowiązków, ale także wyraz uznania dla wspólnej pracy na rzecz rozwoju obszaru LGD oraz lokalnej społeczności. Jest to dla nas motywacja do dalszego zaangażowania i podejmowania kolejnych działań służących mieszkańcom, samorządom, organizacjom pozarządowym oraz przedsiębiorcom
Reklama
Prezes Zarządu Danuta Kawa podziękowała również członkom Rady, Komisji Rewizyjnej, pracownikom Biura LGD oraz wszystkim partnerom za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i wkład w realizację celów Lokalnej Strategii Rozwoju. Podkreśliła, że osiągnięte rezultaty są efektem wspólnego wysiłku i zaangażowania wielu osób.
Przedstawiciele LGD „Podbabiogórze” deklarują chęć kontynuowania współpracy z samorządami, organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami oraz mieszkańcami, podejmując kolejne inicjatywy służące zrównoważonemu rozwojowi regionu.
Gratulujemy Zarządowi LGD „Podbabiogórze” uzyskania absolutorium i życzymy wielu sukcesów oraz powodzenia w realizacji kolejnych inicjatyw na rzecz rozwoju regionu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze