Szkoła Podstawowa w Naprawie zakwalifikowana do IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Do hymnu”, organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Jest to konkurs na wspólne, jednogłosowe wykonanie hymnu państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych przez co najmniej połowę uczniów danej szkoły. W tym roku bierze w nim udział aż 300 szkół z całej Polski. Konkurs ten jest ważnym projektem w zakresie edukacji patriotycznej.
I dziś nastał dla społeczności szkolnej w Naprawie kulminacyjny moment. Cała szkolna brać zaśpiewała wspólnie trzy pieśni „Mazurka Dąbrowskiego”, „Bogurodzicę” i „Rotę”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze