Reklama


W Naprawie cała szkoła stanęła do hymnu. Dlaczego dziś ?

13/10/2021 12:07

Szkoła Podstawowa w Naprawie zakwalifikowana do IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Do hymnu”, organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jest to konkurs na wspólne, jednogłosowe wykonanie hymnu państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych przez co najmniej połowę uczniów danej szkoły. W tym roku bierze w nim udział aż 300 szkół z całej Polski. Konkurs ten jest ważnym projektem w zakresie edukacji patriotycznej.

I dziś nastał dla społeczności szkolnej w Naprawie kulminacyjny moment. Cała szkolna brać zaśpiewała wspólnie trzy pieśni „Mazurka Dąbrowskiego”, „Bogurodzicę” i „Rotę”.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama