Władze gminy Jordanów poinformowały, że ruszają prace związane z rozbudową sieci gazowej, która ma również objąć naszą wieś Osielec.
Według otrzymanej informacji od przedstawiciela Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie:
- Rozpoczęto proces wydawania warunków przyłączenia do sieci gazowej dla wnioskodawców z terenu Osielca. Szacuje się, że do połowy października wszystkie warunki powinny zostać wydane i przesłane wnioskodawcom z terenu Osielca.
- Została zawarta umowa z wykonawcą na realizację gazociągu z Białki do Kojszówki – ten etap jest już realizowany w systemie zaprojektuj i wybuduj.
- Trwa przygotowanie postępowania przetargowego dot. wyłonienia wykonawcy na projekt i budowę gazociągu Kojszówka - Osielca w zakresie zatwierdzonym w przygotowanej koncepcji gazyfikacji tych miejscowości.
Źródło: UG Jordanów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze