Tuż przed godz. 16 na Hali Barankowej zapalił się samochód zaparkowany na parkingu dla uczestników wiosennego redyku. Jak przekazują organizatorzy wydarzenia, dzięki szybkiej reakcji osób na miejscu nikt nie został poszkodowany.
– Zareagowaliśmy natychmiast, najważniejsze, że nikt nie ucierpiał – mówią nam organizatorzy redyku.
Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe: OSP Zawoja Centrum, OSP Zawoja Górna, JRG Sucha Beskidzka oraz Policja.
Przyczyna pożaru na razie nie jest znana. Samochód spłonął doszczętnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze