Reklama


Ponowny wzrost ilości zakażeń

13/02/2021 11:13

Codzienny dobowy raport dotyczący sytuacji epidemicznej w kraju wskazuje, że w powiecie suskim ponownie wzrosła ilość zakażonych. W Polsce sytuacja od kilku tygodni utrzymuje się na tym samym poziomie.

Minionej doby w Polsce wykryto 6586 zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 oraz potwierdzono zgon 284 osób. Gorsze dane napłynęły za Małopolski, w której przybyło 356 zakażonych, co jak na to województwo jest sporą ilością przypadków. Walkę z wirusem przegrało 11 osób.

W powiecie suskim po chwilowym wyhamowaniu wzrostu przypadków, dziś ponownie ich ilość jest większa i wynosi 16 (na 101 wykonanych testów) i od początku pandemii sięgnęła 3091 osób. Minimalnie (o jedną osobę) zmalała ilość osób na kwarantannie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama