Reklama


Kto zgubił cenne monety? Czekają na właściciela w bezpiecznym miejscu

19/08/2021 10:31

W Suchej Beskidzkiej w rejonie mostu na rzece Skawa zostały odnalezione monety wraz z papierowym opakowaniem. Prawdopodobnie są to monety kolekcjonerskie. Znalezisko czeka na właściciela w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przy ul. Adama Mickiewicza 42.

9 sierpnia do dyżurnego suskiej policji zgłosiła się kobieta, która spacerując wzdłuż rzeki Skawa w Suchej Beskidzkiej w rejonie mostu, odnalazła rozmoknięte papierowe etui z zawartością monet. Przyniosła swoje znalezisko na komendę Policji.

Jak ustalono, monety prawdopodobnie mają wartość kolekcjonerską. Obecnie znajdują się w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, gdzie czekają aż zgłosi się po nie ich właściciel.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama