W Osielcu, w rejonie kościoła, doszło do kolizji motocykla z samochodem osobowym. Jak wynika ze wstępnych informacji, kierująca motocyklem dziewczyna najechała na tył osobowego auta.
W wyniku zdarzenia doznała urazu głowy i została przekazana pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.
Na miejscu działania prowadzą strażacy z OSP Osielec. W rejonie zdarzenia kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze