W sobotę, 15 sierpnia, Zawoja Czatoża ponownie wypełni się zapachem regionalnych wypieków, muzyką i rodzinną atmosferą. Przed nami II Czatożańskie Święto Kołoca, podczas którego nie zabraknie lokalnych smaków, koncertów, konkursów oraz atrakcji dla najmłodszych. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14:00.
Jednym z głównych punktów programu będzie konkurs na najlepszy kołoc. To właśnie ten tradycyjny wypiek stanie się tego dnia jednym z symboli spotkania i okazją do zaprezentowania kulinarnych umiejętności.
Na scenie pojawią się Klaudia Stawarz, Luks Mamilion, Szymon Kosowski oraz Gabriela Krzeszowiak i Maciej Mięso. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lavender, a po koncertach uczestnicy będą mogli kontynuować wspólną zabawę podczas imprezy z DJ-em.
Organizatorzy przygotowali również bogaty program dla całych rodzin. Na najmłodszych czekać będą dmuchańce i animacje, a wśród pozostałych atrakcji znalazły się m.in. ścianka wspinaczkowa, pokazy motocykli oraz warsztaty robienia pizzy. Nie zabraknie także stoisk regionalnych i gastronomicznych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze