Reklama


DNI OTWARTE I WIZYTA SZWEDÓW W MAKOWSKIM „KANTYM”!

07/06/2015 18:37

W dniach 14 – 15 V 2015 gościliśmy uczniów klas trzecich gimnazjalnych. Uczniowie zasiedli w szkolnych ławach, biorąc udział w lekcjach: humanistycznych i matematycznych. Na lekcji z j. polskiego gimnazjaliści mieli okazję zamienić się w projektantów mody, pracować z tekstem literackim, rozmawiać o sprawach młodych ludzi. Podczas zajęć matematycznych pod fachowym okiem geodety uczniowie dokonywali pomiarów geodezyjnych. 

 

Gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły, biorąc udział w pokazach mody i pokazach fryzjerskich. Chętnie korzystali także z usług fryzjerskich. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko geodezyjne, prezentujące współczesny sprzęt pomiarowy stosowany w geodezji.

We wtorek 26 maja 2015, gościliśmy uczniów i nauczycieli ze Szwecji. Po miłym powitaniu goście  i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grupowych zajęciach:

• Sportowych – rozgrywki w piłkę siatkową i w piłkę nożną (składy mieszane); 

Reklama

• Artystycznych; 

• Fryzjerskich; 

• Turystycznych; 

Po zajęciach warsztatowych w grupach nasi Goście obejrzeli pokaz fryzur i strojów historycznych, wysłuchali koncertu poezji śpiewanej, obejrzeli filmy prezentujące szkołę i Maków Podhalański.  

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości