We wtorek 31 marca 2020 r. w Kojszówce 25-letni mieszkaniec powiatu suskiego pod nieobecność właściciela domu, wyważył okno, a następnie wszedł do środka. W trakcie penetracji jego wnętrza ukradł znalezione pieniądze tj. około 7 tyś. zł, a także konsole do gier oraz markowe ubrania.
Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, realizacji czynności wykrywacze w dniu 6 kwietnia br. w godzinach wieczornych przy współpracy z pokrzywdzonym, zatrzymali 25 letniego mieszkańca naszego powiatu. Znaleziona została przy nim skradziona konsola do gier. W trakcie przesłuchania sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu, składając obszerne wyjaśnienia. Skradzione pieniądze już zdążył wydać m.in. na taxi, używki oraz na jedzenie na wynos.
Sprawcy przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, a za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
źródło: KPP w Suchej Beskidzkiej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze