Reklama


„Wybiegane ścieżki naszych ziomków – Częstochowa”

18/04/2016 20:02

W sobotę 9. kwietnia br.  odbył się  8. Bieg Częstochowski. Podobnie jak wszystkie poprzednie edycje, tak i ta okazała się organizacyjnym i sportowym sukcesem.

Mimo rosnącej ilości podobnych imprez w całym kraju, wydarzenie organizowane przez Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani osiągnęło wysoką frekwencję. Na starcie spotkało się prawie 1300 biegaczy z różnych zakątków Polski. Z pewnością uczestników byłoby więcej gdyby nie pogoda. Deszczowa aura nie popsuła fantastycznej i niepowtarzalnej atmosfery Biegu Częstochowskiego.

Wśród startujących znalazł się również Mariusz Majkrzak-  mieszkaniec Suchej Beskidzkiej.

A oto jego co nam powiedział: - 8. Bieg Częstochowski mimo padającego deszczu i wiejącego wiatru  był wspaniale przygotowany. Na trasie były dwa punkty odżywcze, trasa zabezpieczona na wysokim poziomie. Biegłem razem z fundacją ""BIEGNE ODCZAROWAĆ RAKA"". Mimo tych niesprzyjających warunków atmosferycznych ukończyłem bieg z czasem  00:53:23 .To jest dopiero początek sezonu".

Reklama

Mariuszowi i innym biegaczom  z naszego powiatu życzymy dalszych sukcesów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości