Reklama


Wczoraj nie zagrzmiało, a dziś kolejny alert

19/08/2024 10:21

Wczoraj Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu suskiego alert II stopnia dotyczący burz, ale przez całą dobę było spokojnie. Dziś synoptycy ponownie ostrzegają przed tym samym zagrożeniem.

Synoptycy zapowiadają, że prawdopodobieństwo wystąpienia burz w powiecie suskim jest nadal wysokie i wynosi 80 procent. Należy ich się spodziewać do jutra (tj. 20 sierpnia) do godz. 3.00. Towarzyszyć mają im bardzo silne opady deszczu, wynoszące od 35 mm do 55 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Lokalnie możliwy jest także grad.

W ostatnich tygodniach pogoda w naszym kraju bywa dynamiczna. Czasami ostrzeżenia nie sprawdzają się, ale niemniej nie warto ich bagatelizować i być przygotowanym na zagrożenie. Tym samym należy zadbać aby na balkonach, tarasach i w ogrodach nie pozostawić roślin oraz przedmiotów, które w trakcie nawałnicy ulegną zniszczeniu lub mogą zostać porwane.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama