Policjanci po krótkim czasie ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem w Makowie Podhalańskim
W sobotę dyżurny Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy dokonali sprzedaży w punkcie skupu złomu przedmiotów, co do których istniało podejrzenie, że mogą pochodzić z przestępstwa.
Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia ustalili, że doszło do włamania do jednego z domów na ul. Wolności, ujawnili uszkodzone zabezpieczenie drzwi, po wejściu do budynku stwierdzili brak kaloryferów i wanny, a w obrębie tego miejsca rozlaną wodę. Z ustaleń wynikało, że chwilę wcześniej w rejonie tego budynku zauważono dwóch mężczyzn pchających taczki z grzejnikami.
W wyniku podjętych przez policjantów czynności, w ciągu godziny jeden z patroli zatrzymał dwóch mężczyzn w wieku 49 i 43 lat, ukrywających się w jednym z pustostanów na terenie Makowa Podhalańskiego, a przy nich taczkę, którą przewozili skradzione rzeczy.
Mężczyźni przyznali się do czynu i usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Sucha Beskidzka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze