Cykl spotkań z Małopolskim Tele-Aniołem trwa! Małopolski Tele-Anioł dociera do lokalnych społeczności, by każdy niesamodzielny i potrzebujący wsparcia lub pomocy mieszkaniec naszego województwa mógł trafić pod jego opiekuńcze skrzydła.
Przypomnijmy, że Małopolski Tele-Anioł to nie tylko elektroniczne bransoletki i teleopieka 24 godziny na dobę, ale także usługi opiekuńcze świadczone w domu uczestnika zarówno przez fachowców jak i w ramach pomocy sąsiedzkiej. To także okazja dla każdego o dobrym sercu, by samemu zostać Tele-Aniołem.
- Potrzebujemy wolontariuszy, pracowników socjalnych, opiekunów medycznych oraz życzliwych sąsiadów, a w zamian oferujemy darmowe szkolenia, rozwój własnych kompetencji, poznanie wielu nowych osób oraz możliwość zatrudnienia- zachęcają organizatorzy.
I zapraszają na kolejne spotkania 18 października w Suchej Beskidzkiej i Myślenicach.
- Jesteś opiekunem osoby niesamodzielnej? Sąsiadem lub znajomym? Lekarzem lub pielęgniarką? Przedstawicielem ośrodka pomocy społecznej lub członkiem stowarzyszenia działającego na rzecz osób niepełnosprawnych i seniorów? Masz w rodzinie kogoś, kto jest niesamodzielny lub sam potrzebujesz wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności? Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedź się więcej o projekcie - apelują.
Biuro Prasowe UMWM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze