Do tragicznego w skutkach wypadku losowego doszło w nocy z wczoraj na dziś w Suchej Beskidzkiej na terenie bocznicy kolejowej w Suchej Beskidzkiej. W jego wyniku zginął 37-letni mężczyzna.
Nie wiadomo dokładnie kiedy rozegrało się dramatyczne zdarzenie. Dopiero około 7.00 policjanci zostali powiadomieni, że w rejonie ul. Przemysłowej znaleziono leżącego mężczyznę, który prawdopodobnie wcześniej potknął się i się wywrócił. Na miejsce skierowano także służby ratunkowe. Niewiele już można było zrobić. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.
Wykluczono, by do śmierci 37-latka przyczyniły się osoby trzecie. Ciało zostało już wydane bliskim zmarłego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie wierzyć im, zróbcie własne dochodzenie, wyrazy współczucia dla rodziny!
Nie wierzyć im, zróbcie własne dochodzenie, wyrazy współczucia dla rodziny!