Reklama


Nastolatek chciał być dżentelmenem. Zabrakło mu jednak papierów

01/11/2020 21:12

O kilkaset złotych uszczuplił domowy budżet nastoletni mieszkaniec gminy Jordanów, który postanowił odwieźć do domu swoją koleżankę. „Zapomniał”, że nie posiada uprawnień do kierowania motocyklem crossowym, który posłużył mu jako środek transportu.

 

Około 16.00 nastolatek z pasażerką dojechali do Jordanowa. Na ul. Przemysłowej natknęli się na patrol policji. Na jego widok spanikowali. Nastolatka błyskawicznie zeskoczyła z jednośladu, a jej kolega nie czekając aż zostanie zatrzymany do kontroli, zjechał na przydrożne pole.   Wiedział, że mundurowi nie będą mogli wówczas  ruszyć  za nim  w pościg. Tyle tylko, że nie przewidział, że policjanci ustalą jego tożsamość.

Zanim młody motocyklista zdążył wrócić do domu, dotarli do niego mundurowi. Zastali matkę nastolatka, która oświadczyła, że syn zabrał jednoślad bez pozwolenia. Za udostępnienie pojazdu osobie nieposiadającej uprawnień do jego prowadzenia kobieta została ukarana mandatem.     

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości