Reklama


Maja Liszka i Nadia Nosal wicemistrzyniami świata!

27/09/2025 06:30

Na chorwackiej wyspie Pag, w miejscowości Novalja, trwają Mistrzostwa Świata federacji IBFF. To prestiżowe zawody, w których o najwyższe laury rywalizują reprezentanci aż 16 państw. Wśród nich znalazły się zawodniczki z powiatu suskiego – Maja Liszka i Nadia Nosal, reprezentujące Suski Klub Lady Fitness.

Już dziś mogą pochwalić się ogromnym sukcesem – obie wywalczyły tytuły wicemistrzyń świata w konkurencji Fit Kid A dla zawodników zaawansowanych. Zarówno Maja, jak i Nadia stanęły na drugim stopniu podium w swoich kategoriach wiekowych, potwierdzając wysoki poziom przygotowania i talent sportowy.

Reklama

Zawody potrwają do poniedziałku, jednak dla naszych reprezentantek już teraz są one zwieńczeniem tygodni intensywnych przygotowań i wyrzeczeń. – To ogromny sukces dla dziewczyn, które przez ostatnie tygodnie ciężko pracowały, by zaprezentować się z jak najlepszej strony – podkreślają trenerzy klubu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama