Reklama


Kiedy ruszy suskie lodowisko? Data potwierdzona

29/11/2022 12:23

Jeszcze kilka dni temu było wiadomo, że w tym sezonie ponownie w Suchej Beskidzkiej działać będzie suskie lodowisko. Termin jego uruchomienia był jednak pewną niewiadomą. Dziś został oficjalnie podany!

Na dzisiejszej sesji suskiej Rady Miasta burmistrz Stanisław Lichosyt poinformował, że  akład Komunalny na zlecenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji zakończył montaż modułów sztucznie mrożonego lodowiska „Biały Orlik". Udostępnienie lodowiska mieszkańcom na kolejny, dwunasty już sezon zimowy zaplanowane jest na dzień 6 grudnia 2022 r. Przy lodowisku podobnie jak w roku ubiegłym funkcjonować będzie wypożyczalnia łyżew.

W tym sezonie za możliwość pojeżdżenia na łyżwach trzeba będzie zapłacić więcej niż przed rokiem. Cena godzinnego biletu wzrosła o 2 zł (z 6 na 8 zł), a ulgowego o 1 zł (z 5 na 6 zł).  Tym samym proporcjonalnie za każdy kolejny rozpoczęty kwadrans trzeba będzie teraz dopłacić odpowiednio 2 zł (było 1,5 zł) lub 1,5 zł (było 1,25 zł). Ze 180 do 200 zł wzrosła stawka za wynajem całego lodowiska, a z 6 na 10 zł koszt naostrzenia łyżew.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama