Na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim trwa interwencja straży pożarnej w związku ze zgłoszeniem o wydobywającym się dymie.
Do działań zadysponowano jednostki OSP Maków Podhalański, OSP Białka, OSP Grzechynia oraz OSP Żarnówka. Strażacy prowadzą rozpoznanie i sprawdzają źródło zgłoszenia oraz ewentualne zagrożenie.
Na miejscu trwają działania służb. Więcej informacji podamy po ich zakończeniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze