Od teraz w Intermarche nie tylko zrobisz zakupy, ale też odbierzesz swoją paczkę! Supermarket wprowadza nową usługę do swojej oferty i staje się punktem odbioru Paczek w ruchu! Z usługi będzie można skorzystać we wszystkie dni tygodnia również w niedziele niehandlowe!
Supermarkety Intermarché oraz stacje paliw pod tym samym szyldem prowadzą polscy, niezależni przedsiębiorcy. Mają oni bezpośredni wpływ na politykę personalną, godziny otwarcia sklepu, a także zarządzanie swoim przedsiębiorstwem. Sieć Intermarché działa w oparciu o unikalny model biznesowy, który jest skupiony na lokalnym zarządzaniu przez właścicieli sklepów oraz ich znajomości potrzeb lokalnych społeczności.
Co równie istotne, z uwagi na intensywny rozwój e-commerce, który ma bezpośrednie przełożenie na liczbę nadawanych i odbieranych paczek, widoczne jest także zwiększone zapotrzebowanie na punkty, które oferują takie usługi i są zlokalizowane w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. Przykładem decyzji wybranych właścicieli supermarketów Intermarché, w odpowiedzi na potrzeby okolicznych mieszkańców, było podpisanie przez nich umów z operatorami pocztowymi.
ReklamaNa mocy tych umów, sklepy oferują klientom także usługi pocztowe, co może wiązać się z ich otwarciem we wszystkie niedziele. Podejmowane przez właścicieli działania w tym zakresie są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.- informuje biuro prasowe Intermarche.
Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach: 7:00-21:00 oraz w każdą niedziele w godzinach: 9:00-19:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To znaczy że właściciele sklepu będą handlować w niedzielę. Pożyjemy,zobaczymy.
No cóż w latach osiemdziesiątych walczono o wolne soboty, a teraz pracujemy na obcy kapitał w niedziele. Szkoda, że tydzień na tylko siedem dni .
to wszystko to pic na wodę. w prl w niedziele sklepy były nieczynne. działały tylko cpn-y. a teraz w państwie wyznaniowym handlu muszą zakazywać ustawowo /związki zawodowe.dudy-solidarnosc/. więc sklepy są teraz pocztami. to wszystko jest chore. ale taki burdel możliwy tylko za pisiorow,bo za po nie było takiego bajzlu. po upadku pisu,czyli już niedługo wszystko wróci do normy.
Czyli siedem dni w tygodniu po 12 godzin
No to pracownikom doebaly. Skandal. Prawdziwa poczta jest w niedzielę zamknięta.
To znaczy że właściciele sklepu będą handlować w niedzielę. Pożyjemy,zobaczymy.
No cóż w latach osiemdziesiątych walczono o wolne soboty, a teraz pracujemy na obcy kapitał w niedziele. Szkoda, że tydzień na tylko siedem dni .
to wszystko to pic na wodę. w prl w niedziele sklepy były nieczynne. działały tylko cpn-y. a teraz w państwie wyznaniowym handlu muszą zakazywać ustawowo /związki zawodowe.dudy-solidarnosc/. więc sklepy są teraz pocztami. to wszystko jest chore. ale taki burdel możliwy tylko za pisiorow,bo za po nie było takiego bajzlu. po upadku pisu,czyli już niedługo wszystko wróci do normy.