Jedna osoba, prawdopodobnie niegroźnie, ucierpiała w stłuczce jaka wydarzyła się przy wyjeździe z Makowa Podhalańskiego w kierunku Białki.
Jak wstępnie ustalili policjanci, do kolizji doprowadził kierowca Toyoty yaris. Wyjeżdżając z ul. Głowackiego na drogę krajową wymusił pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Peugeot. Auta wpadły na siebie, a kierowcę Peugeota zabrano do szpitala na badania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze