Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 22 wrzesień 2018 11:50

Sportowy rok szkolny zaczął się w krytej pływalni

Po raz drugi zawodami pływackimi o Puchar Starosty Suskiego zainaugurowano sportowy rok szkolny w powiecie suskim. We wtorkowe przedpołudnie do krytej pływalni przyjechali uczniowie z wszystkich typów szkół w naszym powiecie i z każdego rocznika - najmłodsi z klas 1-3 pływali na 25 metrów, starsi na 50 metrów. Każda gmina miała swoją reprezentację!

Uczestnicy zawodów mogli wystartować maksymalnie w dwóch stylach. Najpierw pływali najmłodsi (klasy I-III), a pozostali zawodnicy startowali według stylów. Podczas zawodów była prowadzona również kategoria drużynowa - w kategorii: Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI), Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7 i 8 oraz 3 gimnazjum) oraz Licealiada. W tej ostatniej był podział na dziewczęta i chłopców, w pozostałych osiągane rezultaty były sumowane.

Na zakończenie zawodów dekoracji najszybszych zawodników dokonał starosta suski Józef Bałos oraz dyrektor krytej pływalni, Olgierd Kierski. Po zakończeniu indywidualnych dekoracji (pierwsza trójka w każdym ze stylów otrzymała pamiątkowy dyplom oraz medal), wręczono puchary za miejsca drużynowe. W kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej triumfowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej, w kategorii Licealiada-dziewczęta uczennice z LO Sucha Beskidzka, a w kategorii Licealiada-chłopcy reprezentanci ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej.

VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO - 18.09.2018 - SUCHA BESKIDZKA

KLASA I-III

STYL DOWOLNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Natalia Fortuna

2. Karolina Wilczak

3. Maja Jaromin

4. Magdalena Guzik

5. Natalia Śladowska

6. Karolina Sutor

7. Oliwia Trzebuniak

8. Paulina Jaromin

SP Tarnawa D.

SP Naprawa

SP Bystra P.

SP Sidzina

SP1 Sucha B.

SP Sidzina

SP8 Zawoja

SP Sidzina

20,75

21,87

24,15

31,37

35,51

36,41

38,25

42,07

CHŁOPCY:

1. Mateusz Górka

2. Franciszek Wilczak

3. Dawid Zajda

4. Bartłomiej Sarna

5. Artur Fiedor

6. Nikodem Tomczak

7. Mateusz Głowacz

8. Tomasz Wójcik

9. Bartłomiej Żydek

SP2 Sucha B.

SP Naprawa

SP Skawica

SP1 Sucha B.

SP Łętownia

SP2 Zawoja

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

ZSP Lachowice

22,85

24,73

25,35

27,10

27,64

30,07

35,30

40,45

43,04

25 M STYL KLASYCZNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Maja Jaromin

2. Hanna Świątek

3. Natalia Fortuna

4. Joanna Świerkosz

5. Anna Głowacz

6. Blanka Pituła

7. Nikola Polak

8. Matylda Świerkosz

9. Joanna Kubieniec

SP Bystra P.

SP1 Sucha B.

SP Tarnawa D.

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Białka

SP2 Sucha B.

SP1 Maków P.

28,89

29,60

29,66

30,99

32,07

33,75

34,10

36,01

49,96

CHŁOPCY:

1. Dawid Zajda

2. Kacper Jurek

3. Sebastian Lach

4. Bartłomiej Sarna

5. Filip Jurek

6. Michał Żyła

7. Paweł Zachura

8. Kamil Maciaszek

SP Skawica

SP1 Maków P.

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

26,41

27,01

28,45

28,69

32,66

33,59

38,70

38,90

25 M STYL GRZBIETOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Anna Błachut

2. Hanna Piątek

3. Joanna Świerkosz

4. Matylda Świerkosz

5. Nikola Polak

6. Julia Wątroba

7. Magdalena Guzik

8. Paulina Jaromin

9. Maja Kawończyk

10. Justyna Łaciak

11. Karolina Sutor

12. Natalia Rusin

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP Białka

SP2 Sucha B.

SP Sidzina

SP Sidzina

SP1 Sucha B.

ZSP Lachowice

SP Sidzina

SP2 Sucha B.

26,36

26,43

26,45

28,02

31,00

31,46

33,96

35,24

36,26

36,58

37,50

41,57

CHŁOPCY:

1. Jakub Sala

2. Krzysztof Baran

3. Szymon Wątroba

4. Miłosz Haleński

5. Szymon Sum

6. Kamil Spyrka

    Paweł Kąkol

8. Kacper Zabawa

9. Mikołaj Gajda

10. Oliwier Bałos

11. Bartłomiej Haleński

12. Adam Porębski

13. Mateusz Bil

14. Filip Trybała

15. Jakub Bodzek

16. Nikodem Iciek

17. Maksymilian Strzelecki

18. Mateusz Toczek

SP Bieńkówka

SP1 Sucha B.

ZSP Lachowice

SP1 Sucha B.

SP Jordanów

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP Kuków

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P

SP Jordanów

SP8 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Tarnawa D.

SP2 Sucha B.

24,84

26,56

26,43

29,43

29,38

30,13

30,13

30,20

30,50

31,42

32,04

32,77

33,84

35,31

37,54

39,00

43,18

47,07

25 M STYL MOTYLKOWY:

DZIEWCZĘTA:

  1. Karolina Wilczak

SP Naprawa

25,10 

CHŁOPCY:

1. Franciszek Wilczak

2. Sebastian Lach

3. Szymon Kamiński

SP Naprawa

SP2 Stryszawa

SP2 Sucha B.

26,22

28,74

38,34

KLASY IV-VI:

50 M STYL KLASYCZNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Ewa Wrona

2. Julia Parchańska

3. Aleksandra Jeziorska

4. Maria Błachut

5. Martyna Klukowska

6. Maria Wrona

7. Małgorzata Bisaga

8. Patrycja Strzelecka

9. Emilia Zajda

10. Zofia Pająk

11. Karolina Sum

12. Julia Porębska

13. Natalia Barzycka

14. Antonina Hankus

15. Małgorzata Trzop

16. Kornelia Radoń

17. Zofia Sobańska

18. Amelia Pyka

19. Alicja Łoboda

20. Liwia Stawowy

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP Jordanów

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP Tarnawa D.

SP Skawica

ZSP Lachowice

SP Jordanów

SP1 Maków P.

SP2 Stryszawa

SP Jordanów

ZSP Lachowice

SP Jordanów

ZSP Lachowice

ZSP Lachowice

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

39,15

45,58

50,60

52,84

55,95

56,12

56,20

57,67

59,64

64,07

64,56

65,87

70,96

72,68

72,73

76,76

78,23

91,04

93,84

94,62

CHŁOPCY:

1. Kacper Jałocha

2. Maciej Jurek

3. Mateusz Sarna

4. Jan Aksamit

5. Łukasz Hudziak

6. Piotr Koczur

SP Jordanów

SP1 Maków P.

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP2 Stryszawa

SP2 Stryszawa

47,57

62,15

62,50

70,99

78,19

84,88

50 M STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA:

1. Milena Łazarz

2. Wiktoria Gracjasz

3. Aleksandra Kamińska

4. Maria Wrona

5. Wiktoria Gluza

6. Patrycja Strzelecka

7. Martyna Mazur

8. Emilia Kapała

9. Karolina Sum

10. Zofia Pająk

11. Olga Janiczak

12. Maja Sumera

13. Magdalena Rodzik

14. Zofia Sobańska

15. Amelia Chromy

16. Antonina Hankus

17. Aleksandra Rączka

18. Kornelia Radoń

19. Halina Mazul

20 Aleksandra Stramek

21. Julia Sułocha

22. Oliwia Lipka

23. Marlena Ryś

SP Bystra P.

SP2 Stryszawa

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Jordanów

SP Tarnawa D.

SP8 Zawoja

SP1 Sucha  B.

SP Jordanów

ZSP Lachowice

SP Łętownia

SP2 Stryszawa

SP Jordanów

ZSP Lachowice

SP Jordanów

SP Jordanów

SP1 Maków P.

SP Jordanów

SP1 Maków P.

SP Sidzina

SP Sidzina

SP Sidzina

SP Sidzina

31,52

33,07

37,06

40,46

42,19

43,55

46,90

48,39

48,41

48,92

53,45

54,47

58,24

58,36

61,21

61,30

61,70

62,66

69,89

72,16

74,00

84,50

92,99

CHŁOPCY:

1. Paweł Pochopień

2. Norbert Fortuna

3. Tomasz Jałocha

4. Jakub Kłapyta

5. Artur Fiedor

6. Paweł Okrzesik

7. Michał Marszałek

8. Mateusz Sarna

9. Kacper Nosal

10. Adam Jasiewicz

11. Marcin Stec

12. Kacper Stasik

13. Mateusz Skorut

14. Krystian Budka

SP1 Sucha B.

SP Tarnawa D.

SP Jordanów

SP2 Stryszawa

SP Łętownia

SP2 Stryszawa

SP Białka

SP1 Sucha B.

SP Śleszowice

SP1 Maków P.

SP1 Sucha B.

SP Białka

SP2 Stryszawa

SP Kuków

36,81

41,70

43,10

45,10

27,64

53,80

54,13

56,24

58,08

59,08

62,51

66,32

69,09

97,80

50 M STYL GRZBIETOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Julia Parchańska

2. Wiktoria Gracjasz

3. Barbara Sowa

4. Julia Trybała

5. Wiktoria Gluza

6. Alicja Przywara

7. Magdalena Jędrzejak

8. Olga Janiczak

9. Emilia Kapała

10. Julia Kościelniak

11. Nikola Bałos

12. Julia Trzop

13. Wiktoria Zabawa

14. Amelia Szwed

15. Maja Sumera

16. Amelia Chromy

17. Aleksandra Stramek

18. Magdalena Rodzik

19. Oliwia Lipka

20. Natalia Barzycka

21. Nikola Wietrzyk

22. Marlena Ryś

23. Weronika Drobna

24. Oliwia Dobek

25. Julia Sułocha

26. Izabela Górka

SP2 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP Jordanów

SP1 Maków P.

SP2 Sucha B.

SP Łętownia

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

PSPSPSK Kurów

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

PSPSPSK Kurów

SP2 Stryszawa

SP Jordanów

SP Sidzina

SP Jordanów

SP Sidzina

SP2 Stryszawa

ZSP Lachowice

SP Sidzina

SP Sidzina

SP8 Zawoja

SP Sidzina

SP Kuków

37,98

38,25

39,48

46,03

49,02

51,78

52,55

56,02

56,39

56,65

57,51

57,52

58,12

59,94

60,60

62,18

65,11

67,16

67,49

67,75

69,53

70,63

71,93

83,13

83,20

90,59

CHŁOPCY:

1. Paweł Pochopień

2. Wojciech Bisaga

3. Tomasz Pacyga

4. Filip Borowy

5. Jan Polak

6. Dawid Kania

7. Wojciech Sajewicz

8. Jakub Trzop

9. Karol Dyduch

10. Dominik Borowy

11. Patryk Biernacki

12. Kacper Nosal

13. Wojciech Sałaciak

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP1 Sucha B.

SP Białka

SP1 Sucha B.

SP Bieńkówka

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP Kuków

SP Białka

SP Białka

SP Śleszowice

SP Białka

46,54

50,24

50,26

51,83

52,85

56,36

57,23

58,16

58,98

65,66

66,34

67,81

86,37

50 M STYL MOTYLKOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Ewa Wrona

2. Milena Łazarz

3. Barbara Sowa

SP1 Sucha B.

SP Bystra P.

SP1 Sucha B.

36,62

37,92

39,27

CHŁOPCY:

1. Tomasz Jałocha

2. Kacper Jałocha

3. Bartłomiej Najder

4. Jan Polak

5. Maciej Jurek

SP Jordanów

SP Jordanów

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

49,67

53,01

55,52

58,32

71,22

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ / KLASY 7-8, III gimnazjum

50 M STYL KLASYCZNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Nikola Panek

2. Daria Copija

3. Maria Pająk

4. Julia Durmała

5. Karolina Czaja

6. Sylwia Rydzyńska

ZSiSM Stryszawa

ZSP Lachowice

ZSP Lachowice

SP2 Sucha B.

SP1 Zawoja

SP Białka

36,98

40,68

45,30

47,38

48,77

61,09

CHŁOPCY:

1. Wojciech Droński

2. Tymoteusz Sałaciak

3. Patryk Kościelniak

4. Dawid Jopek

5. Krzysztof Myketyński

6. Piotr Wilczak

7. Antoni Sajewicz

8. Franciszek Strączek

9. Kamil Korzec

SP2 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP1 Sucha B.

SP Naprawa

SP1 Sucha B.

SP Naprawa

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

36,28

45,09

47,22

47,29

47,63

48,40

54,08

61,91

64,96

50 M STYL DOWOLNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Daria Copija

2. Kaja Copija

3. Aleksandra Szwed

4. Karolina Czaja

5. Sara Rydzyńska

6. Magdalena Przywara

7. Julia Gancarczyk

8. Wiktoria HaJto

ZSP Lachowice

ZSP Lachowice

ZSP Lachowice

SP1 Zawoja

SP Białka

SP1 Maków P.

SP Łętownia

SP1 Maków P.

31,77

33,86

34,65

38,84

41,08

41,73

48,11

57,66

CHŁOPCY:

1. Filip Wrotniak

2. Krzysztof Myketyński

3. Mateusz Porzycki

4. Jakub Niedźwiedź

5. Łukasz Pacyga

6. Szymon Babiński

7. Mikołaj Grabowski

8. Jan Adamek

9. Patryk Dudoń

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

30,48

35,64

37,76

39,81

41,54

41,77

50,81

51,53

54,40

50 M STYL GRZBIETOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Kaja Copija

2. Zofia Piątek

3. Natalia Sobczuk

4. Wiktoria Kopieńska

ZSP Lachowice

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP2 Sucha B.

38,97

39,05

49,82

55,29

CHŁOPCY:

1. Maksymilian Syc

2. Kamil Król

3. Jakub Niedźwiedź

4. Bartosz Okrzesik

5. Szymon Kłapyta

6. Antoni Sajewicz

7. Filip Kościelniak

8. Patryk Gołuszka

9. Michał Sobański

-  Dawid Pluta

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Śleszowice

SP1 Sucha B.

SP Śleszowice

40,50

40,94

42,99

44,89

45,06

48,28

51,55

63,91

77,58

dyskw.

50 M STYL MOTYLKOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Nikola Panek

2. Maria Pająk

3. Aleksandra Szwed

4. Zofia Piątek

5. Julia Gancarczyk

ZSiSM Stryszawa

ZSP Lachowice

ZSP Lachowice

SP1 Sucha B.

SP Łętownia

32,99

39,05

39,81

40,30

52,91

CHŁOPCY:

1. Filip Wrotniak

2. Wojciech Droński

3. Maksymilian Syc

4. Piotr Wilczak

5. Dominik Biernacki

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Naprawa

SP Białka

35,16

36,31

39,56

53,51

55,66

LICEALIADA:

50 M STYL DOWOLNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Marta Sikora

2. Kinga Bachorczyk

3. Natalia Cyganek

4. Kamila Hudziak

5. Gabriela Szpak

6. Karina Janowiec

LO Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Kołłątaja Jordanów

ZS Kołłątaja Jordanów

33,55

35,29

36,88

45,67

56,08

78,43

CHŁOPCY:

1. Mikołaj Pająk

2. Maciej Talaga

3. Michał Stachoń

4. Jakub Wójcik

5. Grzegorz Bratuś

6. Grzegorz Palka

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

25,92

26,98

32,19

34,82

38,15

43,74

50 M STYL KLASYCZNY:

DZIEWCZĘTA:

1. Marta Palcar

2. Kinga Bachorczyk

3. Łucja Smyrak

4. Małgorzata Kaczmarczyk

5. Paulina Kłapyta

6. Nina Kubieniec

7. Patrycja Giza

LO Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

38,58

41,90

45,51

46,82

60,27

66,16

72,67

CHŁOPCY:

1. Michał Koczur

2. Maciej Talaga

3. Gabriel Woźny

4. Jakub Wójcik

5. Kacper Kościelniak

6. Gabriel Łazarz

7. Adrian Mikołajczyk

8. Dawid Markuś

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Kołłątaja Jordanów

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

32,66

34,98

40,54

41,01

41,41

41,80

49,89

53,39

50 M STYL GRZBIETOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Marta Palcar

2. Nina Kucharczyk

3. Monika Cebula

4. Paulina Kłapyta

5. Dominika Włosiak

6. Aleksandra Kowalówka

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

39,48

48,28

50,87

58,67

62,08

64,04

CHŁOPCY:

1. Michał Koczur

2. Gabriel Woźny

3. Michał Stachoń

4. Szymon Saletnik

5. Mikołaj Kawa

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

33,98

37,65

41,05

42,38

42,43

50 M STYL MOTYLKOWY:

DZIEWCZĘTA:

1. Wiktoria Łacciak

ZS Witosa Sucha B. 

54,52

CHŁOPCY:

          1. Mikołaj Pająk

          2. Kacper Kościelniak

          3. Gabriel Łazarz

ZS Goetla Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Kołłątaja Jordanów

29,91

37,24

38,06

Home