W Makowie Podhalańskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana, a na miejsce udają się służby ratunkowe.
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i, jeśli to możliwe, wybranie innej trasy. Więcej szczegółów wkrótce.
AKTUALIZACJA: Według naszych informacji, w kolizji wzięły udział dwa samochody: BMW oraz Citroen. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał i nie była potrzebna pomoc karetki pogotowia.
Sprawca kolizji nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.
AKTUALIZACJA 2: Na podstawie informacji przekazanych przez rzeczniczkę prasową powiatowej komendy policji, podkom. Annę Baca, około godziny 19 w miejscowości Maków Podhalański na Drodze Krajowej numer 28 doszło do zdarzenia z udziałem 2 pojazdów. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem m-ki Citroen z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem m-ki BMW. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Jak ustalono, kierujący Citroenem prowadził pojazd nie mając do tego uprawnień. Sprawa została skierowana do sądu w Suchej Beskidzkiej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze