Pozytywną wiadomość przekazał suski Zakład Opieki Zdrowotnej. Dziś wieczorem (o 19.00) częściowo, ale jednak, wznowił przyjęcia na Oddział Chirurgiczny na Pododdział Chirurgii Onkologicznej.
Przyjęcia odbywać się będą wyłącznie w trybie ostro-dyżurowym, czyli w przypadkach ratujących życie lub wymagających natychmiastowej interwencji chirurgicznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze