Reklama


Nowi ozdrowieńcy w powiecie suskim

27/04/2020 16:30

Mamy dla naszych czytelników lepszą wiadomość niż dzisiaj przed południem, kiedy podawaliśmy poprzednią informację na temat koronawirusa. Od tamtej pory aż 20 osób z Małopolski zostało uznanych za wyleczone. W tej grupie jest troje mieszkańców powiatu suskiego.

   

Nowi ozdrowieńcy to ludzie w wieku od 12 do 80 lat. Oprócz trzech osób z naszego powiatu, są wśród nich mieszkańcy Krakowa, Nowego Sącza oraz powiatów: wielickiego, bocheńskiego, proszowickiego i wadowickiego. Większość z nich przebywała w izolacji.

Znacznie mniej jest pacjentów, u których w ostatnich godzinach potwierdzono zakażenie koronawirusem. To cztery kobiety i taka sama ilość mężczyzn, mieszkańcy Krakowa i powiatów: tarnowskiego, bocheńskiego, oświęcimskiego. Najmłodsza z tych osób ma 25 lat, najstarsza 56.

Reklama

Niestety, są też kolejne śmiertelne ofiary koronawirusa. Z powodu COVID-19 zmarli dzisiaj dwaj krakowianie w wieku 68 i 86 lat, którzy przebywali w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama