Reklama


Jutro rusza sztuczne lodowisko w Zawoi Wilcznej

26/12/2021 20:18

Od jutra, poniedziałku 27 grudnia 2021 działać będzie sztuczne lodowisko, tzw. Biały Orlik, w Zawoi Wilcznej. Jak co roku powstanie na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnych.

Lodowisko będzie czynne codziennie od 10.00 do 21.00. Jutro z okazji otwarcia obiekt wstęp na nie będzie darmowy.

Opłaty za korzystanie z lodowiska:

  1. Bilet jednorazowy normalny - pierwsza godzina - 6
  2. Bilet jednorazowy ulgowy – pierwsza godzina – 5
  3. Udostępnienie całego lodowiska – pierwsza godzina – 160
  4. Wypożyczenie łyżew – pierwsza godzina – 7 zł / para

Za każde następne rozpoczęte 30 minut:

  1. Bilet normalny - 4
  2. Bilet ulgowy – 3
  3. Udostępnienie całego lodowiska - 80
  4. Wypożyczenie łyżew – 5 zł / para
  5. Bilety ulgowe:
    - przysługują uczniom szkół ponadgimnazjalnych, studentom, dorosłym z terenu gminy Zawoja;
    - dzieciom do lat 7 oraz uczniom szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) spoza terenu gminy Zawoja.
  6. Wstęp bezpłatny:
    - dla dzieci do lat 7 oraz uczniów szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) z gminy Zawoja.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama