Od jutra, poniedziałku 27 grudnia 2021 działać będzie sztuczne lodowisko, tzw. Biały Orlik, w Zawoi Wilcznej. Jak co roku powstanie na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnych.
Lodowisko będzie czynne codziennie od 10.00 do 21.00. Jutro z okazji otwarcia obiekt wstęp na nie będzie darmowy.
Opłaty za korzystanie z lodowiska:
Za każde następne rozpoczęte 30 minut:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze