Już 29 listopada Dzika Chata zaprasza na andrzejkowy wieczór pełen wróżb, tańca i góralskiej gościnności. To doskonała okazja, by spędzić noc pełną magii w blasku świec, przy aromacie regionalnych potraw i dźwiękach muzyki na żywo.
Muzyka i zabawa do rana
Na scenie wystąpi zespół WAKS, znany z energetycznych koncertów i doskonałej atmosfery tanecznej. Występ rozpocznie się o 20:00 i potrwa aż do 3:00 nad ranem, gwarantując nieprzerwaną zabawę i dobry nastrój.
Rezerwacja stolików
Rezerwacja stolika kosztuje 300 zł i obejmuje:
0,5 litra wódki,
2 litry napojów,
słone przekąski na start,
dostęp do kuchni serwującej gorące, regionalne dania.
To idealna propozycja dla tych, którzy chcą świętować Andrzejki w niepowtarzalnej, góralskiej atmosferze.
Wieczór pełen magii
W programie wieczoru znajdą się tradycyjne andrzejkowe wróżby, muzyka, śmiech i taniec w jesiennym klimacie Dzikiej Chaty. Ciepło ognia, nastrojowe światło świec i aromaty góralskiej kuchni sprawią, że ta noc na długo pozostanie w pamięci.
Informacje organizacyjne
Data: 29 listopada 2025 r.
Godziny: od 20:00 do 3:00
Miejsce: Dzika Chata, pod Babią Górą
Rezerwacje (obowiązkowe):
Tel.: 882 044 916, 506 690 233, 33 877 66 00
E-mail: karczma@dzikachata.com
Strona: dzikachata.com/rezerwacje
Andrzejki w Dzikiej Chacie to połączenie tradycji, muzyki i magii jesiennej nocy. To wydarzenie, które pozwoli zanurzyć się w czarownym klimacie ostatnich dni listopada i bawić się do białego rana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze