Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 23:11

CO TO JEST POD21?

Nauczycielka biologii i chemii z Zespołu Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego  w Jordanowie, a zarazem radna Rady Miasta Jordanowa pani Agnieszka Mrózek Nauczycielka biologii i chemii z Zespołu Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie, a zarazem radna Rady Miasta Jordanowa pani Agnieszka Mrózek

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego walczy 160 zadań.

 

Jednym z subregionów, wydzielonych na potrzeby głosowania jest subregion podhalański, czyli powiaty: suski, myślenicki, nowotarski, tatrzański i wadowicki. Właśnie mieszkańcy tych powiatów, którzy ukończyli co najmniej 16 lat mogą wziąć udział w głosowaniu na tzw. duże zadanie w subregionie. Jednym z nich jest „pochodzący” z Jordanowa projekt pt. „Zdrowie zaklęte w działaniu! Ech, chyba warto…” o kodzie POD21.
Autorką wniosku jest nauczycielka biologii i chemii z Zespołu Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego  w Jordanowie, a zarazem radna Rady Miasta Jordanowa pani Agnieszka Mrózek.  Nie dziwi więc fakt, że projekt ma charakter edukacyjny. W ramach zadania zaplanowano szereg ciekawych wydarzeń, w tym warsztaty edukacyjne, konkursy z nagrodami dla każdej grupy wiekowej – od przedszkolaka po seniora, pikniki, bieg rodzinny, czy publikacja książek ze zwycięskimi pracami dzieci.
Wniosek opiewa na kwotę ponad 206 tysięcy złotych.
Warto oddać głos na to właśnie zadanie! Głosowanie potrwa do 13 października!

OPIS ZADAŃ: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/zadania

GŁOSOWANIE: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/1963391700572383/

 

HomeWydarzeniaJordanówCO TO JEST POD21?