W gminie Budzów rozpoczął się nowy rok szkolny z ważnymi zmianami kadrowymi. Kilku długoletnich dyrektorów placówek edukacyjnych zakończyło swoją pracę, a ich miejsce – wyłonieni w drodze konkursu – zajęli nowi liderzy, którzy od września kierują szkołami i przedszkolami.
W Szkole Podstawowej nr 2 w Budzowie na emeryturę odeszła pani Małgorzata Krzysztan, która przez lata była związana z tą placówką. Jej obowiązki przejął Rafał Pieronkiewicz, wybrany na nowego dyrektora szkoły.
Zmiany zaszły także w przedszkolach. W Przedszkolu w Budzowie funkcję dyrektora zakończyła Ewa Sternal, która również udała się na emeryturę. Jej miejsce zajęła Renata Mirocha.
Z kolei w Przedszkolu w Bieńkówce z kierowania placówką zrezygnowała Barbara Jończyk. Od września obowiązki dyrektora pełni Anna Zachura.
Nowi dyrektorzy rozpoczęli swoją pracę w czasie, gdy przed szkołami i przedszkolami stoją liczne wyzwania – od zapewnienia wysokiego poziomu nauczania, po organizację zajęć dodatkowych i rozwój oferty edukacyjnej. Mieszkańcy gminy Budzów mają nadzieję, że świeża energia i doświadczenie nowych dyrektorów będą sprzyjać dalszemu rozwojowi placówek.
Gratulujemy wszystkim nowym dyrektorom i życzymy powodzenia w pełnieniu odpowiedzialnej misji kierowania lokalną oświatą!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze