Jestem farmaceutką z wieloletnim doświadczeniem w służbie zdrowia. Mieszkam i pracuję w Suchej Beskidzkiej. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci.
Przez wiele lat pracowałam jako farmaceutka, co pozwoliło mi zdobyć cenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb pacjentów. Dla mnie zdrowie ludzi zawsze było priorytetem, i to właśnie dlatego postanowiłam zaangażować się w życie polityczne.
Oddając swój głos na mnie, wybierasz osobę z wiedzą medyczną i pasją do działań na rzecz zdrowia. Razem możemy osiągnąć postawione cele i stworzyć system opieki zdrowotnej, na który zasługujemy.
Głosuj na mnie - Twoją farmaceutkę!
NASZ PROGRAM
Materiał sfinansowany z: KKW Koalicja Obywatelska PO .NIPL Zieloni
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze