W Szkole Podstawowej w Marcówce odbyły się obchody Dnia Przedszkolaka. W wydarzeniu wzięła udział Pani Wójt Joanna Stypuła, która towarzyszyła najmłodszym w tym ważnym dniu.
Na początku uroczystości dzieci z grup „Żabki” i „Biedronki” zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Były piosenki, wiersze i krótkie występy, które spotkały się z dużym uznaniem publiczności.
Następnie odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To szczególny moment w życiu najmłodszych, symbolizujący początek ich drogi w przedszkolu. Dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków!
Pani Wójt pogratulowała dzieciom udanych występów, podkreślając, jak ważny jest to etap w ich rozwoju. Złożyła także życzenia wielu dobrych chwil spędzonych w przedszkolu, pełnych zabawy i nauki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze