Pędzi niczym błyskawica wiosenna edycja Amatorskiej Ligi Powiatu Suskiego w piłce nożnej. Przed nami już czwarta kolejka spotkań, a tym samym na horyzoncie widać półmetek rozgrywek. Zanim ten nastąpi, czeka nas – jak się wydaje – niedziela pełna emocji i derbowych konfrontacji.
Po trzech meczach bez zwycięstwa pozostaje debiutująca w lidze Wataha, choć dwa pierwsze spotkania w wykonaniu ekipy spod Babiej Góry wyglądały obiecująco. Natomiast Relax potrzebował tylko dwóch spotkań (raz pauzował), by zapunktować. Niemniej, jak wiadomo, mecz meczowi nierówny. A bezpośrednia konfrontacja, która otwiera czwartą serię gier, powinna jasno wskazać, jakim realnym potencjałem dysponują drużyny.
Godzinę później pierwsze niedzielne derby. Na początek te gminy Stryszawa. Solidny, a gdy się przyłoży – bramkostrzelny Nadwagasspor Lachowice kontra dużo bardziej doświadczony Monter Kurów. Starcia z rywalami zza miedzy zawsze dodają zmaganiom dodatkowego smaczku. Jednych przy tym nakręcają, innym wiążą nogi. Jak będzie jutro?
O 10.00 zaplanowano drugie spotkanie derbowe. Tym razem naprzeciw siebie staną dwie suskie ekipy. Mająca w tym sezonie na koncie już dwie wygrane, najbardziej utytułowana drużyna w lidze – Los Asfaltos i mająca już na koncie mistrzostwo ligi, ale ostatnio będąca w dołku – Golden Street. Zawodnicy tej drugiej potrafili jednak ostatnio postraszyć mocną Woodicę, więc może to sygnał, że budzą się z letargu? Przekonamy się jutro krótko przed godziną 11.00, gdyż wówczas mecz będzie dobiegał końca.
A na deser BVB Budzów (mamy nadzieję, że tym razem dojedzie) zagra z Woodicą. Obiektywnie patrząc, należy spodziewać się jednostronnego widowiska z dużą liczbą bramek.
Terminarz:
8.00 Relax Białka – Wataha Zawoja
9.00 Nadwagasspor Lachowice – Monter Kurów
10.00 Los Asfaltos Sucha Beskidzka – Golden Street Sucha Beskidzka
11.00 BVB Budzów – Woodica Juszczyn
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze