8 maja wieczorem na wieczną wartę odszedł Krzysztof Bielarz, wieloletni i zasłużony druh miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.
W ostatnich miesiącach zmagał się z chorobą, która ograniczała jego aktywność, jednak przez wiele lat był jednym z filarów swojej jednostki. Zawsze oddany strażackiej służbie, z zaangażowaniem uczestniczył w życiu OSP, niosąc pomoc innym nie tylko w chwilach zagrożenia życia czy zdrowia.
Przez dwie kadencje pełnił funkcję gospodarza remizy, dbając o sprzęt i zaplecze jednostki. Wyróżniał się odpowiedzialnością, pracowitością i serdecznością – był człowiekiem, na którego zawsze można było liczyć.
Za swoje oddanie i wieloletnią działalność na rzecz pożarnictwa został uhonorowany brązowym, srebrnym i złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.
Odszedł druh, który całe życie kierował się ideą bezinteresownej pomocy.
Jego postawa i zaangażowanie na trwałe zapiszą się w historii jednostki i w pamięci druhów, z którymi wspólnie służył.