Późnym popołudniem do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Zembrzycach. Poszkodowana została w nim jedna osoba.
Kraksa miała miejsca około 16.30 na zembrzyckiej obwodnicy będącej częścią drogi wojewódzkiej. Kierujący ciężarowym manem służącym do przewozu nieczystości nie zachował ostrożności oraz bezpiecznego odstępu pomiędzy pojazdami. W efekcie, choć gwałtownie hamował o czymś świadczą ślady spalonej gumy pozostawionej na jezdni, z impetem uderzył w tył seata ibizy, poważnie uszkadzając tył osobówki. Ciężarówka, po odbiciu się od seata, uderzył jeszcze w barierę energochłonną.
W zdarzeniu ucierpiał kierowca seata. Mężczyzna uskarżający się na ból w rejonie kręgosłupa szyjnego został odwieziony do szpitala na dokładne badania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To pajac ten szambiarz. Ciekawe czy był naćpany.
To pajac ten szambiarz. Ciekawe czy był naćpany.