Szanowni Państwo,
Nawiążę kontakt z Mieszkańcami okolicy Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego, czy też innych okolicznych terenów podległych pod Tauron w Wadowicach, co do których Tauron nie wywiązał się z zawartej umowy przyłączeniowej tj. nie wywiązał z podpięcia do prądu docelowego i instalacji licznika.
Mieszkańców, którzy w opisanej sytuacji, nie mogą skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki czy pomp ciepła. Zamierzam zaangażować kancelarię prawną, która w naszym imieniu będzie dochodziła wykonania zawartych umów.
Szanowni Państwo, w ilości siła. Liczę na to, że jeśli zewrzemy szyki, Spółka Tauron zacznie się z nami liczyć. „Róbmy swoje, może to coś da”
Osoby zainteresowane proszę o kontakt szkody@woodthings.com.pl
M Brzostek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze