Niespokojnie rozpoczęło się popołudnie na drogach powiatu suskiego. W stolicy powiatu na skrzyżowaniu ul. Błądzonka, batalionów Chłopskich i Starzeńskiego doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, rowerzysty i motocyklisty.
Na razie na miejscu zdarzenia pracują wszystkie służby. Ulica jest całkowicie nieprzejezdna. Nie wiadomo w jakim stanie są osoby, które brały udział w zdarzeniu.
Aktualizacja:
Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doprowadziła 23-letnia mieszkanka powiatu suskiego, która prowadziła audi. Jechała za 50-letnim motorowerzystą, który zamierzał skręcić w lewo w kierunku ul. Przemysłowej. Kobieta jednak się zagapiła. Usiłując uniknąć staranowania kierującego jednośladem zjechała na lewy pas, co tylko spotęgowało skalę zdarzenia. Ostatecznie bowiem audi uderzyło w jadącego w przeciwnym kierunku seata (prowadził je 23-letni mieszkaniec powiatu suskiego), jak i w motorowerzystę. Na dodatek wybity z toru jazdy seat zahaczył o 85-letniego rowerzystę, który stał na drodze podporządkowanej, oczekując na możliwość włączenia się do ruchu.
Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście wszyscy jego uczestnicy wyszli z niego bez większych obrażeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze