Pierwsze spotkania w ramach 1/32 finału Pucharu Polski odbyły się 22. września, a ostatnie zaplanowane są na środę 29. września. W tej fazie rozgrywek grają drużyny, w których barwach występuje kilku zawodników z naszego powiatu.
Górnik Łęczna wygrał na wyjeździe z Górnikiem Polkowice 2:1. Gola na wagę trzech punktów dla grającego w ekstraklasie Górnika zdobył z rzutu karnego już w doliczonym czasie gry Michał Mak. Wychowanek Babiej Góry rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.
Powody do radości ma także Marcin Kozina, który wystąpił w wyjściowym składzie GKS Tychy w wyjazdowym spotkaniu z KSZO Ostrowiec. Pochodzący z Juszczyna, wychowanek makowskiego Halniaka Kozina spędził na placu gry 45 minut. I-ligowiec z Tychów wygrał 2:1 i awansował do kolejnej fazy turnieju.
Spotkania Górnik Polkowice-Górnik Łęczna oraz KSZO Ostrowiec-GKS Tychy odbyły się w dniu dzisiejszym.
Wcześniej z rozgrywkami pożegnała się Stal Mielec, która uległa Wiśle Kraków 3:1. Mateusz Mak nie wystąpił w tym meczu.
W składzie Motoru Lublin na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała zabrakło kolejnego wychowanka suskiej Babiej Góry, Sebastiana Raka. Ten będzie jednak miał możliwość zagrać w kolejnej rundzie turnieju, bo Motor wygrał 1:0 i pozostał w rozgrywkach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.na wagę 3 pkt. - gratuluję redaktorowi znajomości zasad w pucharach:)
na wagę 3 pkt. - gratuluję redaktorowi znajomości zasad w pucharach:)