Dramat spotkał jedną z jordanowski rodzin dzisiejszej nocy. W płomieniach stanął ich dom. Straty, choć jeszcze nie zostały oszacowane, są duże.
Do pożaru na osiedlu Zagrody, którego przyczyna nie została jeszcze ustalona doszło około 1:45. Ogień pojawił się na drugiej kondygnacji budynku jednorodzinnego. Na szczęście domownicy w porę zareagowali i zdążyli bezpiecznie opuścić budynek jeszcze przed przybyciem straży.
W działaniach gaśniczych brało udział 14 zastępów strażackich z OSP Jordanów, OSP Bystra Podhalańska, OSP Łętownia, OSP Osielec, OSP Osielec Górny, OSP Naprawa, OSP Toporzysko oraz JRG Sucha Beskidzka. Z uwagi na fakt, że cała obsada JRG wyjechała do akcji do zabezpieczenia powiatu zadysponowano OSP Sucha Beskidzka – Błądzonka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze