Reklama


Na podwójnym gazie w ogrodzenie. Wzorowa postawa świadka

06/07/2022 09:14

Wczoraj po godz. 22.00 w Suchej Beskidzkiej na ul. Przemysłowej doszło do kolizji drogowej. Okazało się, że sprawca znajdował się pod wpływem alkoholu.

Jak ustalili policjanci, kierujący peugeotem 26-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne ogrodzenie. Na szczęście nikomu nie wyrządził krzywdy. W trakcie kontroli trzeźwości wyszło na jaw, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 2 prom. alkoholu. Teraz o losie 26-latka zdecyduje sąd.

Na pochwałę zasługuje postawa świadka kolizji. Gdy zorientował się, że winowajca jest nietrzeźwy nie tylko wezwał policję, ale także odebrał kierowcy kluczyki, uniemożliwiając mu odjechanie z miejsca zdarzenia i tym samym stwarzanie dalszego zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego oraz pieszych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości