Reklama


Marcówka. „Sposób na deszcz” - szkolny klip muzyczny

07/11/2016 07:27

Na początku listopada uczniowie klasy III SP w Marcówce wzięli udział w Ogólnopolskim  Konkursie na szkolny klip muzyczny „Minutowa Piosenka Klasowa”.  Konkurs organizowany był w dwóch kategoriach:

    kategoria I – klip muzyczny realizowany do tekstu i muzyki autorstwa uczestników konkursu, kategoria II – klip muzyczny realizowany do autorskiego tekstu, natomiast w warstwie muzycznej wykorzystane zostaną podkłady muzyczne do wyboru.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drugiej kategorii. Celem konkursu było rozbudzenie kreatywności artystycznej uczniów,  nagranie i wspólna realizacja klipu muzycznego.  Nad tekstem pracowały uczennice naszej szkoły Kinga Kos i Zuzanna Głuc pod opieką p. J. Fidelus. Wszyscy uczniowie klasy III nauczyli się piosenki i nakręcili klip muzyczny, bawiąc się przy tym wspaniale. Dzieci pokazały, że w czasie kapryśnej pogody również można bawić się świetnie. Wystarczy ciekawy pomysł i dużo chęci.

Reklama

Na uczestników konkursu czekają wartościowe nagrody m.in: instrumenty muzyczne dla szkoły, płyty, książki i dyplomy indywidualne – dla wszystkich uczestników, wykonujących nagrodzone piosenki oraz Nagroda Publiczności – wybrane klipy wezmą udział w ogólnopolskim plebiscycie o Nagrodę Publiczności za najlepszy szkolny klip muzyczny w Polsce.

Zgłoszone klipy ocenia profesjonalne jury, złożone z kompozytorów, muzyków, poetów i autorów piosenek. Mamy nadzieję na sukces.

SP Marcówka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości