Reklama


Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu - utrudnienia w ruchu, brak informacji o poszkodowanych.

22/05/2024 14:43

Zapowiada się drogowy koszmar w Suchej Beskidzkiej. W najgorszym możliwym momencie, czyli w popołudniowym komunikacyjnym szczycie doszło do kraksy na skrzyżowaniu drogi krajowej 28 z ul. Piłsudskiego.

Z pierwszych ustaleń wynika, że na newralgicznym skrzyżowaniu miało miejsce zderzenie samochodów osobowego i dostawczego. Na razie brak informacji o poszkodowanych.

Przejazd przez skrzyżowanie jest utrudniony. We wszystkich kierunkach tworzą się korki.

Aktualizacja:

Jak ustalili policjanci, około 14.20 kierująca skodą, wyjeżdżała z drogi podporządkowanej jaką w stosunku do drogi krajowej jest ul. Piłsudskiego. Nie zachowała ostrożności i nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się krajówką fiatowi ducato, jadącemu od strony Zembrzyc.

Reklama

W kolizji poszkodowana została jej sprawczyni. Kobietę odwieziono do szpitala. Policjanci odstąpili od ukarania jej mandatem, kończąc sprawę na pouczeniu i zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego obu pojazdów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/05/2024 17:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama