Już za kilkanaście dni, w niedzielę 22 sierpnia, w Suchej Beskidzkiej ponownie będzie się lała krew. Wszystko za sprawą miejscowego Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Nadzieja".
Klub HDK „Nadzieja” organizuje kolejną otwartą akcję krwiodawstwa, czyli zbiórkę krwi. Wzorem wcześniejszych odbędzie się ona w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Potrwa od 9.00 do 12.00.
Pamiętajmy krwi nie można kupić, ani wyprodukować. Można ją jedynie podarować drugiemu człowiekowi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze