Wczesnym popołudniem na drodze krajowej 28 w Jordanowie panowały chwilowe utrudnienia w ruchu. Spowodowane były kolizją do jakiej doszło na ul. Piłsudskiego.
Z ustaleń policjantów wynika, że tuż po 13.00 kierujący volkswagenem wycofywał z prywatnej posesji na drogę krajową 28, której ulica Piłsudskiego jest częścią. Nie zachował ostrożności i wymuszając pierwszeństwo przejazdu, doprowadził do zderzenia z suzuki, którego prowadząca nie spodziewała się zagrożenia. W wyniku uderzenia volkswagenem uderzył jeszcze w zaparkowanego na poboczu hyundaia.
Policjanci ukarali sprawcę kolizji mandatem i punktami karymi. Ponadto z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne zatrzymali dowody rejestracyjne volkswagena i suzuki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze