Reklama


Gospodynie z Zembrzyc urozmaicają gminę od X lat!

23/11/2017 15:43

W sobotę nasze panie z Zembrzyckiego Koła Gospodyń „Mioduszyna” świętowały jubileusz Dziesięciolecia rozpoczęcia swej działalności.

ZKG „Mioduszyna” jest stowarzyszeniem  skupiającym 17 kobiet. Panie są w różnym wieku, czynne zawodowo i emerytki, ale bez względu na to są młode duchem, aktywne i twórcze. Prowadzą aktywną działalność nie tylko na rzecz mieszkańców Zembrzyc, ale również reprezentują gminę w Powiecie i Województwie, a także chętnie uczestniczą w życiu parafii.

Obchody jubileuszu X-lecia rozpoczęła Msza Święta w intencji zmarłych członkiń oraz o pomyślność i zdrowie dla zrzeszonych w kole pań.  Potem – tradycyjnie - były kwiaty, gratulacje,  oraz życzenia. Składali je zarówno przedstawiciele władz, jak i organizacji działających na terenie gminy i powiatu.

Reklama

- Na tak wzniosłej uroczystości nie zapomniano o torcie, przy którym odśpiewano gromkie „Sto lat” dla jubilatek – podają gminni urzędnicy. - Dziękujemy ZKG „Mioduszyna” za zaangażowanie i aktywne wzbogacanie lokalnej kultury oraz promocję Gminy Zembrzyce. Jednocześnie życzymy szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizowaniu zamierzonych planów, kolejnych jubileuszy, wielu radości i sukcesów – życzyli samorządowcy.

Zdjęcia: Bogusław Dobisz

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama