W miniona sobotę, Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Jordanowie zorganizowało nietypowy Dzień Babci i Dziadka.
Nietypowy, bo występowały nie tylko dzieci, ale również babcie i dziadkowie. W jordanowskiej remizie bawiło się ponad 160 osób. Na taniec w wykonaniu dziadków oraz przedstawienie przedszkolaków.
TANIEC W WYKONANIU BABĆ
Babcie naszych przedszkolaków pokazały na co je stać! Taniec z chusteczkami to było coś! Cała sala oniemiała z zachwytu. Brawo dla wszystkich Pań :-)
Posted by Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina W Jordanowie on 21 luty 2016 TANIEC Z SERCAMITo był wyjątkowy taniec dla wyjątkowych osób. Niejednemu zakręciła się łza wzruszenia, ale to zrozumiałe, gdy patrzy się na taki taniec. Podczas uroczystości Dnia Babci i Dnia Dziadka była wspaniała zabawa. To za sprawą naszych fantastycznych przedszkolaków i ich dziadków oraz babć. Dziękujemy za wspólną zabawę :-)
TANIEC Posted by Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina W Jordanowie on 21 luty 2016
TANIEC Posted by Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina W Jordanowie on 21 luty 2016
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze