W sobotę 19 stycznia br. odbyły się Charytatywne Mistrzostwa Suchej Beskidzkiej w Slalomie Gigancie. Była to już druga edycja zawodów, które zorganizowanona wyciągu „Wojtek” w Zawoi Czatoża.
Głównymi organizatorami byli: Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej, Miejski Klub Sportowy „Babia Góra”, I Liceum Ogólnokształcące w Suchej Beskidzkiej oraz Stowarzyszenie Mocni Pomocni.
Całkowity dochód z akcji został przeznaczony na leczenie Magdaleny Olejniczak z Makowa Podhalańskiego - cierpiącej na syndrom człowieka sztywnego.
Piękna zimowa pogoda sprzyjała zawodnikom, którzy konkurowali ze sobą na specjalnie przygotowanej trasie z profesjonalnym pomiarem czasowym. Organizatorzy przewidzieli zawody otwarte dla kategorii mężczyzn i kobiet w grupach:
• Przedszkolaki
• Klasa I – III
• Klasa IV – VI
• Gimnazjaliści
• OPEN
• 60 +
Zwycięzców nagrodzono pucharami i złotymi medalami. Niestety nie wszystkie kategorie zgromadziły zawodników
Po zakończonych zawodach na uczestników czekała kiełbaska oraz kaszanka z grilla. Dla kibiców jak i zawodników czynna była „Kawiarenka” z gorącymi napojami i domowym ciastem. Najmłodszym zawodnikom na stoku towarzyszyły Myszka Minnie oraz Mickey. Zawody odbyły się w stonowanej atmosferze z racji obowiązującej żałoby narodowej.
Wyniki:
• Przedszkolaki – dziewczynki :
1. Jabłońska Kinga
2. Marek Emilia
3. Guzik Milena
• Przedszkolaki – chłopcy:
1. Guzik Wojciech
• Klasa I – III – dziewczynki:
1. Wątroba Julia
2. Kudzia Klara
3. Głowacz Anna
4. Rusin Natalia
• Klasa I – III – chłopcy:
1. Jurek Filip
2. Pęczek Aron
3. Głuszek Borys
4. Trzeciak Ryszard
5. Wolczko Adam
6. Włodarczyk Robert
7. Jończyk Szymon
• Klasa IV – VI – dziewczynki
1. Stanaszek Julia
2. Kudzia Gabriela
3. Guzik Sandra
4. Marek Zofia
5. Sarlej Maria
6. Marek Roksana
• Klasa IV – VI – chłopcy
1. Guzik Marcin
2. Jurek Maciej
3. Jurek Kacper
4. Wolczka Michał
5. Zyzański Ptryk
6. Genbicki Konrad
7. Bogdanik Kacper
8. Genbicki Marcel
• Gimnazjaliści – dziewczęta
1. Stanaszek Weronika
2. Sarlej Joanna
• Gimnazjaliści – chłopcy
Kubasiak Maciej
• OPEN – kobiety
1. Kubasiak Maria
2. Krasnodębska Natalia
3. Woźny Krystyna
4. Włodarczyk Monika
• OPEN – mężczyźni
1. Basiura Michał
2. Zięba Krzysztof
3. Natanek Jakub
4. Tatara Łukasz
5. Marek Damian
6. Woźny Roman
7. Wolczko Marcin
8. Woźny Gabriel
• 60 + - nikt nie stawił się do rywalizacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze